Strčte si DISQUS někam!

Vážení, drazí, používáte na svém blogu či webu DISQUS? Pak vám opravdu koment nepřipíšu. A víte proč? Protože mě aplikace a služby na dolování citlivých osobních dat serou! Nehodlám se nikde přihlašovat přes soc. sítě ani přes vynucené služby třetích stran, které mi pak lustrují sociální profily, sdílí můj mejl čert ví kde a vkládají bez mého svolení různé sračky ke mně na Facebook a podobně.

Všichni už jsme jistě ve všech možných službách, sítích, skupinách a povolili jsme řadě aplikací přístup ke svým datům. Je opravdu nutné přidávat ještě další? Je tak strašný problém dát na web captcha nebo kontrolní otázku? Takže pokud máte problém s poskytnutím zpětného nofollow odkazu a nutíte uživatele používat další nesmysly, přicházíte o komentáře. Nepochybuji, že stejný problém s DISQUS má poměrně dost lidí, nejen já.

3 komentáře u „Strčte si DISQUS někam!“

  1. Presne tak! Nechápem, čo to je za nová móda pchať si na stránky diskusné služby tretích strán, do ktorých sa treba ešte aj prihlasovať, pokiaľ chce človek pridať nejaký komentár – to priam neznášam!!

    Odpovědět
  2. když už je člověk špehovanej všude, asi už je to úplně fuk jestli je špehovanej dál, nebo ne?. Disqus je fajn, že přehedně vidíš reakce na svoje komenty a můžeš reagovat i na podněty ze stránek, kam přijdeš jednou za půl roku, jako je třeba můj přápad na těchto stránkách.

    Odpovědět
    • No jednak se snažím být v co nejméně službách a pak kdo si má pamatovat všecky hesla a kontrolovat 50 služeb? Pak mi chodí denně 50 nevyžádaných super nabídek, pravidelně různé pošahané newslettery „obchodních partnerů“ (které pravidelně odhlašuju) atd.

Napsat komentář