Květen 2013

Dle očekávání byl květen docela hektický, stihlo se toho opravdu hodně, i když ne tak docela co bylo v plánu. Nakonec to ale byl měsíc velmi produktivní a pozitivní. Nalovil jsem spoustu kontaktů, poznal zajímavé lidi a ledacos se mi ujasnilo.

wulfenit z mexika

Práce

Opět to nebylo ideální, ale prostě je potřeba to zkoušet a jít dál. Když jsou výsledky, hned roste motivace něco dalšího dělat. Celkově byl ale květen výrazně příjemnější než duben. Díky spoustě dní na exkurzích a na konferenci to sice bylo hektičtější, ale výsledky jsou rozhodně lepší než minulý měsíc. Také jsem se konečně ve větší míře dostal k focení, takže bude co přidávat na fotobanky.

Finance

Trochu jsem se překonal a přišly i zajímavé nabídky, takže v květnu byl výdělek 9500 Kč. Přišlo několik menších poptávek na psaní, 2 noví zákazníci si mě dokonce našli sami. Kouzlo začíná fungovat a práce odvedená před mnoha měsíci konečně přináší nějaké plody. Teď jen neztratit páru a kormidlovat správným směrem.

Návštěvnost

S návštěvností mi bohužel nemile zahýbaly pokusy prorazit do webů na WordPressu, takže ve statistice je místo celkových návštěv u těchto webů pouze počet unikátních IP adres a reálná návštěvnost je tak o něco podhodnocená. Weby už jsem alespoň základně zabezpečil a útočníci po 3 pokusech dostanou trvalý ban, návštěvnost také okamžitě poklesla na normální úroveň. Propagaci jsem příliš nepáchal, jen pár odkazů ze sociálních sítí a z komentářů, které bych ale napsal tak jako tak.

návštěvnost webů v květnu 2013

 

Napsat komentář