Červenec 2013

Červenec byl hodně cestovatelský a hodně náročný na fyzickou práci, ale z hlediska příjmů dopadl velmi slušně. Plánované cíle se mi daří rozvíjet pomaleji než jsem plánoval, ale postupně vše pokračuje správným směrem.

hrad špilberk v brně

Práce

Práce bylo hodně, nejvíc hodin jednoznačně padlo na brigádu. Zakázek na psaní bylo a je stále dost, což je jedině dobře. S fotobankami je to slabší, ale snažím se víc tlačit na kvantitu a výsledek se jistě časem zlepší. Pomalu (ale jistě) postupuje i práce na webech.

Práce na webech byla spíše ve znamení různých drobných změn, ale vše se pomalu sune k plánovaným cílům. Vytvořil jsem pár nových odkazů, prolinkoval jsem některé starší články a zlepšil jsem propagaci na sociálních sítích. Napsal jsem také 3 poměrně slušné články a lehce jsem pokročil s e-bookem. Trochu jsem také rozšířil své affiliate snahy, tak uvidíme. Také se mi podařilo nahrát 51 fotek na fotobanky, což je proti mému běžnému tempu vynikající výkon. Nafotil jsem několik časosběrných videí, asi 20 HDR panoramat a různá zátiší a textury.

Finance

Červenec byl opět o něco lepší než předchozí měsíc. Velká část výdělku sice plynula z brigády, přesto byl výsledek za psaní výrazně lepší jak minulý měsíc. Celkový výdělek za červenec byl 12.350 Kč, takže opět drobný pokrok.

Návštěvnost

Z nějakého nepochopitelného důvodu došlo od 16. července k výraznému nárůstu přímé návštěvnosti, příčinu bohužel neznám a ze statistik to nelze nijak jednoduše zjistit. Těžko říct zdali se jedná o odkazy z vyhledávačů bez poskytnutí údajů anebo jestli jde o nějaké nové boty. Jde o průběžně zvýšenou návštěvnost, různé IP adresy, weby s odlišnou tematikou a s CMS i bez něj. Uvidím, co to udělá v dalších pár týdnech, ale spíš tipuju nějakou novou formu spamerského snažení. Ten nárůst vypadá přece jen kapánek podezřele…

návštěvnost webů v červenci

 

 

Napsat komentář